RU  /   UA  /   EN

ДП "Донецький ПромбудНДІпроект" проводить обстеження Арени "Дружба"

02.07.2014 / 15:24

ДП "Донецький ПромбудНДІпроект" проводить обстеження Арени "Дружба"

Після підпалу Арени "Дружба", який стався в ніч з 26 на 27 травня, на домашньому майданчику ХК "Донбас" ведуться відновлювальні роботи. Зокрема - проводиться прибирання приміщень, видалення гару і кіптяви з вцілілого майна та підготовка об'єкта до подальших будівельних робіт. Додатково проводиться інвентаризація збитків, завданих вогнем і грабіжниками.

В даний час досягнуто угоду з ДП "Донецький ПромбудНДІпроект" про проведення комплексного обстеження стану несучих конструкцій і всіх конструктивів будівлі.

Головною метою даного обстеження, яке триватиме 10 днів, є повна оцінка нанесеного збитку. Отримані дані дозволять зрозуміти які елементи конструкцій Арени підлягають повній заміні, а які можливо зберегти. Також фахівці ДП "Донецький ПромбудНДІпроект" нададуть рекомендації щодо етапності демонтажу пошкоджених елементів Арени, щоб уникнути можливого обвалення несучих елементів основної будівлі Арени.

Після закінчення робіт ДП "Донецький ПромбудНДІпроект" буде відкоректований графік відновлення Арени та змінені терміни.

Після завершення обстеження почнуться активні будівельні роботи з відновлення домашнього майданчика ХК "Донбас".