RU  /   UA  /   EN

Дива у Новорічну нічь

12.11.2013 / 16:01

Дива у Новорічну нічь

Виконавцями головних ролей у казці стали всіма улюблені фігуристи , чемпіони Європи та світу Марія Петрова і Олексій Тихонов . А також , без сумніву , майбутні володарі Олімпійського золота , багаторазові переможці дитячих турнірів , талановиті фігуристи у танцях на льоду Дар'я Бахревский і Станіслав Новожилов , вихованці заслуженого тренера Олександра Жуліна .

У виставі « Чудеса в Новорічну ніч » є все , що повинно бути у справжній новорічній казці - завірюха і замети , чарівний ліс , містичний вогняне коло і , звичайно ж , боротьба добра і зла. «Чудеса у Новорічну ніч» - це історія про те , що дружба і готовність протистояти злу перемагають будь-які перешкоди . Злі чарівники Холод , Вітер і Завірюха хочуть залишити всіх без Нового року і зачаровують чарівний годинник міста. Діти Оля і Коля (Дарина Бахревский і Станіслав Новожилов ) , а також , хоробрий Кот (Олексій Тихонов ) і Снігуронька (Марія Петрова ) прагнуть перешкодити силам зла і , звичайно ж , у підсумку перемагають їх.

Новорічна постановка Іллі Авербуха відрізняється філігранною сценографією , яскравими спецефектами , видатною грою світових зірок фігурного катання , захоплюючими акробатичними і повітряними номерами і улюбленими музичними хітами. Шоу буде цікаво не тільки дітям , а й їхнім мамам і татам .

Ілля Авербух : « У всіх своїх постановках я дотримуюся одного правила - створювати якісний і професійний продукт незалежно від жанру , будь то мюзикл на льоду або казка для дітей. Ми живемо у вік технологій , і з кожним роком дивувати людей стає все складніше. І я вдячний нашому давньому партнерові торговій марці Kinder , яка вже третій рік поспіль підтримує мої дитячі спектаклі , і разом ми з року в рік не тільки дивуємо наших дорогих глядачів , а й даруємо їм особливу святковий настрій ».

Олексій Тихонов : «Хочу сказати про свою дружину Марію Петрову , вона сама ніжна і чарівна Снігуронька , яку ви коли-небудь бачили. Всі хто прийде на нашу казку « Чудеса в Новорічну ніч» погодяться зі мною »» !

Марія Петрова : «А Олексій найчарівніший персонаж нашої казки . Він Кот - хоробрий , добрий і вчений . Відважний Кот , який допомагає звільнитися від злих сил і б'ється з Холодом ».