RU  /   UA  /   EN

ІсторіяЛьодова Арена «Дружба», одне з найважливіших спортивно-концертних споруд м. Донецька, була побудована в 1975 році і в статусі Палацу спорту була здана в експлуатацію в 1976 році. Спочатку Палац спорту вміщував в себе 3500 глядачів.

У листопаді 2009 року пройшла перша реконструкція «Дружби». У ході реконструкції було оновлено фасад будівлі, було замінено холодильне обладнання, з'явився медіа-куб, встановлено нові пластикові борти і система кондиціонування, побудовані додатково чотири роздягальні, суддівські і медичні кабінети.

З 27 березня по 2 квітня 2011 року на Арені пройшов Чемпіонат світу 2010 року серед юніорських команд у II дивізіоні.

8 квітня 2011 на льоду Арени «Дружба» відбувся історичний поєдинок, в якому донецький ХК «Донбас» вдруге здолав 12-разового чемпіона країни - київський «Сокіл» і вперше у своїй історії став чемпіоном України.

Арена «Дружба» стала для ХК «Донбас» домашнім майданчиком.

Влітку 2011года пройшла масштабна реконструкція Арени «Дружба».

Кількість місць було збільшено до 4100. Поставили сидіння в корпоративному кольорі ХК «Донбас». З'явився фан-магазин, приміщення кас і фаст-фуди. Над VIP сектором побудували коментаторські кабіни.

Після реконструкції Арена «Дружба» стала повністю відповідати вимогам Міжнародної Федерації Хокею і вимогам регламенту ВХЛ. На Арені працюють 14 VIP лож і новий міді-центр!

У сезоні 2011/2012 ХК «Донбас» дебютує в чемпіонаті Вищої Хокейної Лізі.

При певній трансформації Арена стає спортивним майданчиком для проведення змагань з баскетболу, боксу, дзюдо, а так само концертним майданчиком для виступу зірок естради.

З 1990 року в стінах Палацу легендарний Сергій Бубка проводить міжнародний легкоатлетичний турнір «Зірки жердини». З 2006 року тут виступає місцевий баскетбольний клуб «Донецьк».

Щорічно на Арені «Дружба» проводяться новорічні ранки в рамках акції «Міський голова - дітям Донецька».